Pobieranie mp3 z YouTube to dosyć popularna opcja. Nie wszyscy mają przecież dostęp do Internetu, żeby ciągle móc słuchać na YouTube ulubionych piosenek czy podcastów znanych osób. A jednak nie zawsze mają czas, aby robić to w domu, podczas innych obowiązków. Jedyną opcją jest robienie tego np. w podróży do i z pracy, albo podczas dłuższych wyjazdów. Jak jednak się to odbywa i czy to w ogóle legalne?

Jak pobierać mp3 z YouTube?

To bardzo proste – wystarczy znaleźć odpowiednią stronę, a następnie w specjalnym miejscu wkleić adres www danego filmu z YouTube, a następnie go przekonwertować na format mp3. Niektóre strony pozwalają także na ściągnięcie filmu w takiej formie, w jakiej występuje na YouTube- czyli w formie filmu. Taką stroną może być m.in. https://adconnect.pl/mp3, gdzie w prosty sposób można to zrobić zarówno w jednej, jak i drugiej formie. Jest to o tyle dobry serwis do tego typu działań, ponieważ jest prosty w obsłudze, darmowy i w 100% legalny, mimo różnych głosów, które się na ten temat pojawiają.

Ściąganie MP3 z Youtube - czy to legalne?

Jest to jak najbardziej dopuszczalne, jeśli spełnione jest kilka ważnych warunków – między innymi, musimy to ściągać tylko na swój własny użytek. Nie możemy tego rozpowszechniać, a na pewno nie możemy tego sprzedawać dalej, w innym przypadku naruszamy prawa autorskie osoby, która stworzyła dany film czy nagrała dany utwór i wrzuciła go na serwis YouTube.

Strona do pobierania muzyki z Youtube

Jest wiele serwisów, gdzie, owszem, można pobrać muzykę, ale robi się to za pewną opłatą. To działanie nielegalne, ponieważ ktoś próbuje wzbogacić się na ciężkiej pracy innych ludzi. Nie warto więc korzystać z takich stron, ponieważ możemy okazać się współwinni. Wybierajmy więc źródła zaufane, które legalnie podchodzą do tej kwestii. Warto więc zapisać sobie stronę, której link podaliśmy powyżej, ponieważ podczas korzystania z niej – zupełnie nic nam nie grozi.